Вітаю Вас Гість | Головна | Кінологи по породам | Реєстрація | Вхід

Навігація
Кінологи
Головна » Статті » Французький бульдог

ФРАНЦУЗЬКИЙ БУЛЬДОГ
СТАНДАРТ ПОРОДИ ФРАНЦУЗЬКИЙ БУЛЬДОГ
ПОХОДЖЕННЯ: Франція.
ВИКОРИСТАННЯ: Компаньон, сторожова собака, собака для задоволення.
КЛАСИФІКАЦІЯ FCI: Група 9 Компаньйони і тієї Секція 11 Маленькі молоссоідние собаки. Без робочих іспітаній.
Короткий історичний РЕЗЮМЕ: Ймовірно відбуваються, подібно всім МОЛОССИ, з Епіруса і молосів Римської Імперії, родич англійських бульдогів, аланів (середньовічна порода), мастифів і маленьких мастифів Франції, бульдог, якого ми знаємо результат різних схрещувань, зроблених захопленими селекціонерами в популярних кварталах Парижа в 1880-х роках. У той час бульдог, що був собакою м'ясників і швейцарів ("les Halles") ринків, легко завойовував вище суспільство і артистичний світ завдяки своєму специфічному зовнішньому вигляду і характеру.

Перший клуб породи був заснований в 1880 в Парижі. Перші собаки зареєстровані в 1885, а перший стандарт прийнятий в 1898 - рік, коли французький бульдог був офіційно визнаний Французьким кеннел клубом як порода. Перші собаки показані на виставках в 1887. Стандарт, змінений в 1931,1932 і 1948, був повторно сформульований в 1986 Н. Е Reant і R, Triquet (опублікований FCI в 1987), і потім знову змінений комітетом Клубу Французького Бульдога у співпраці з R. Triquet в 1994.
ЗАГАЛЬНЕ ВРАЖЕННЯ: Типовий Молосс невеликого розміру. Потужна для свого невеликого розміру собака, коротка, компактна у всіх пропорціях (частинах), гладкошерстная, короткомордого, кирпата, зі стоячими вухами, з природно коротким хвостом. Повинен справляти враження активного тваринного, інтелігентного, дуже м'язистого, компактного складання з міцним кістяком.
ПОВЕДІНКА І ХАРАКТЕР: Комунікабельний, живий, грайливий, спортивний, пристрасний. Особливо ніжний до свого власника і дітям.

ГОЛОВА: повинна бути дуже потужна, широка і квадратна, покриває її шкіра утворює майже симметрические складки. Голова французького бульдога характеризується скороченням Верхньощелепна-носової частини в наслідок чого череп збільшується в ширині настільки, наскільки втрачає в довжині.
Черепну ВІДДІЛ:
ЧЕРЕП: Широкий, майже плоский, лоб дуже опуклий. Надбрівні дуги рельєфні, розділені борозною особливо розвиненою між очима. Борозна не повинна тривати на лоб. Потиличний бугор ледь розвинений.
СТОП (Перехід від чола до морди): Сильно виражений.
ЛИЦЬОВОЇ ВІДДІЛ:
Мочка носа: Широка, дуже коротка, кирпата, ніздрі широко відкриті і симетричні, спрямовані навскіс вгору. Розміщення ніздрів також як і кирпатим носа (тобто курносость) не повинна, однак, перешкоджати (вільному): нормальному носовому диханню.

Морда (Щипець): Дуже коротка, широка з концентричними симетричними складками, що спускаються на верхні губи (довжина морди складає близько 1/6 загальної довжини голови).
Щелепи: Широкі, квадратні і потужні. Нижня щелепа утворює плавну криву, що закінчується перед верхньою щелепою. При зімкнутих щелепах, виступаюче положення нижньої щелепи (прогнатизм - перекус) обмежується вигином кісток нижньої щелепи. Ця крива необхідна для того, щоб уникнути занадто великої відходу нижньої щелепи. Зуби: Різці нижньої щелепи ніколи не повинні бути розташовані позаду верхніх різців. Нижні різці утворюють округлу арку. Щелепи не повинні мати відхилення від горизонталі або перекосу. Величина зміщення різців верхньої та нижньої щелеп один щодо одного (відхід) строго не лімітована, але обов'язковою умовою є те, щоб верхня і нижня губа сходилися так, щоб повністю закрити зуби.

Брилі: Товсті, злегка вільні і чорні. Верхня губа повинна повністю змикатися з нижньою, закриваючи зуби, які ніколи не повинні бути видимі. Профіль верхньої губи плавнозакругленний. Мова ніколи не має бути видно.
Щоки: М'язи щік добре розвинені, але не рельєфні.
Очі: З живим виразом, низько посаджені, досить далеко від носа і особливо від вух, темні, досить великі, явно округлі, злегка опуклі. Білки очей не видні, коли собака дивиться прямо вперед. Повіки мають бути чорні.
ВУХА: Середнього розміру, широкі в основі із закругленими кінцями. Високо посаджені на голові, але не дуже близько один від одного, стоять вертикально. Вушні раковини відкриті вперед. Шкіра повинна бути приємною і м'якою на дотик.
Шея Коротка, злегка вигнута, без підвісу.
КОРПУС (тулуб):
Лінія верху: Плавно піднімається вгору до попереку і швидко знижується до хвоста. Така будова є наслідком короткої попереку.
Спина: Широка і мускулиста.
Поперек: Коротка і широка.
Круп: Похилий.
Грудна клітка: Циліндрична і глибока, ребра бочкоподібні, дуже округлі.
Груди: Широка.
Живіт і фланги: Підтягнутий без надмірного підриву.
ХВІСТ: Короткий, низько посаджений на крупі, близько до сідниць, товстий в основі, вузлуватий або з зламами від народження і звужується до кінця. Навіть у русі повинен залишитися нижче горизонталі. Щодо довгий хвіст (не довше скакальних суглобів) з зламами і тонкий допустимо, але не бажаний.
Передні кінцівки: Передні лапи, при огляді спереду і в профіль вертикальні і паралельні, широко поставлені. Лопатки й (верхня частина лап) плечі: Короткі, потужні, з міцною і видимої мускулатурою. Верхня частина лап повинна бути короткою, лікоть притиснуті до тіла.
Передпліччя: Короткі, прямі і мускулисті.
Лапи: Округлі, маленького розміру, так звані "котячі", добре поставлені на землі, злегка розгорнуті назовні. Пальці щільно зімкнуті, кігті, короткі, товсті і добре відокремлені. У тигрових різновидів кігті мають бути чорними, у плямистих і палевих - темні кігті переважніше, хоча допускаються і світлі.
ЗАДНІ КІНЦІВКИ: Сильні і м'язисті, задні кінцівки трохи довше передніх, тому зад трохи піднятий. При огляді ззаду і в профіль задні кінцівки вертикальні і паралельні.
Стегна: М'язисті, міцні не надто округлі. Скакальний суглоб: Розташований досить низько. Задні лапи не повинні бути не занадто прямими і з не надто вираженими кутами.
Плюсна: Міцна і коротка. Французький бульдог має народжуватися без прибуткових пальців.
Лапи: Добре компактні.
РУХУ: Вільні рухи, лапи, переміщуються паралельно середній осі тіла.
Шерсть: Красива гладка шерсть, плотнопріяегающая, глянцева і м'яка.
ОКРАС: - Однорідний палевий, тигровий (строкатий) чи ні, або з обмеженою кількістю плям.
- Строкатий палевий чи ні, із середнім або великою кількістю плям. Допускаються всі відтінки, від червоно-до світло-коричневого (кава з молоком) колір. Чисто білі собаки відносяться до "строкатим з великою кількістю білих плям". Якщо собака має дуже темну морду, темні очі з темними віками, як виняток може допускатися деяка депігментація морди для дуже красивих суб'єктів.
РОЗМІР і ВЕС: вага не повинна бути менше 8 кг або більше 14 кг для бульдога в хорошій кондиції, розмір пропорційний вазі.
НЕДОЛІКИ: Будь-яке відхилення від вищенаведених параметрів повинне розглядатися як недолік, серйозність якого повинна бути розцінена відповідно ступеня відхилення від стандарту.
- Мочка носа вузька або стиснута з хронічним хропінням "хрюкати диханням".
- Губи, не замикаються.
- Світлі очі.
- Подивись.
- Вільні (вивернуті) лікті.
- Прямий скакальний суглоб або вивернутий вперед.
- Високо піднятий хвіст, або занадто довгий або ненормально короткий.
- Крапчастий окрас.
- Занадто довга шерсть.
- Депігментація губ.
- Неправильні руху.
ПОРОКИ:
- Видимі різці при закритій пащі.
- Видимий мову при закритій пащі.
- Пов'язані руху передніх лап ("гра на барабані").
- Рожеві плями на морді, крім строкатих.
- Надмірний або недостатній вагу.
ДИСКВАЛІФІКАЦІЇ:
- Різноокі (очі різного кольору - heterochromatic).
- Колір мочки носа будь-який інший, але не чорний.
- Заяча губа.
- Собаки з нижніми різцями, розташованими позаду верхніх різців.
- Собаки з постійно видимими іклами при закритій пащі.
- Чи не стоячі вуха.
- Сліди хірургічних операцій вух, хвоста або прибуткових пальців.
- Зайві пальці на задніх кінцівках.
- Забарвлення чорне і подпалий, мишачо-сірий, каштановий.
- Безхвостих.
Категорія: Французький бульдог | Додав: jeyson (17.04.2013)
Переглядів: 2590 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Партнери
Клуби
Розплідники
МГО "Кінологія" в Полтавській області © 2024