Вітаю Вас Гість | Головна | Кінологи по породам | Реєстрація | Вхід

Навігація
Кінологи
Головна » Статті » Англійский бульдог

Англійський бульдог
АНГЛІЙСЬКИЙ БУЛЬДОГ

Зовнішній вигляд бульдога повинен виражати сміливість, рішучість, силу, енергію і врівноваженість. Ці якості відображаються в пропорціях і вираженні морди. У бульдога повинна бути сумна і пихата зовнішність.

Стандарт англійського бульдога
(Англійська Кеннел Клуб)

Загальний вигляд.

Гладкошерстий, кремезний, широкоплечий, потужний і компактний. Голова масивна, досить велика щодо розмірів тіла, але не настільки, щоб це порушувало симетрію, і собака виглядала деформованої або заважало її руху.

Морда коротка, широка і кирпата.

Тіло компактне, атлетично складене, задні кінцівки виглядають дещо легше в порівнянні з масивної передньою частиною. При порівнянні представників різної статі, відповідні знижки повинні бути зроблений на користь сук, які не представляють породу в такому досконало, повноті і пишноті характеристик, як пси.



Широкий і глибокий стоп, що виділяється завдяки виступаючим скул. Борозна на плоскому лобі чітко виражена.

Морда широка, з добре загнутою нижньою щелепою і низько опущеним вигином брилів - ось риси, які створюють сумний вираз.

Очі посаджені широко, круглі за формою, середнього розміру, не опуклі і не запалі, з чорними зіницями, створюють враження доброти, здоров'я і жвавості.

Ікла не повинні видаватися, інакше зруйнується враження про доброту.

Ніздрі доповнюють зовнішність, вони повинні бути широкими, відкритими, чорними і підійнятими і не повинні закриватися важким масивним ролом (складкою).





Вуха типу "троянда", які повинні бути тонкими, примикають до зовнішньої лінії черепа, вони створюють враження єдності з черепом.

Зморшки на черепі повинні відповідати контуру черепа, але не перевантажувати його, бо це лише погіршить враження.

Подивись повинен виділятися і бути глибоким, так як це візуально збільшує об'єм голови.

При погляді на бульдога, створюється враження рішучості, сили та активності. Темперамент - врівноважений, сміливий, лояльний, надійний, відважний, зовні суворий, але володіє ніжними почуттями. Англійська бульдог - це собака з почуттям власної гідності.


Голова і череп.
Череп повинен бути об'ємним, в окружності (перед вухами) повинен бути не менше висоти в холці. Цей розмір вважається мінімальним. Хороший розмір - коли обсяг черепа по кола дорівнює 1,25 висоти собаки в холці. При погляді спереду черепна частина повинна виглядати дуже високою від кута нижньої щелепи до верхівки черепа, широкої і квадратної. Вилиці добре виражені, видаються за лінію очей. При погляді збоку голова має бути дуже високою і короткою від потилиці до мочки носа.

Лоб плоский, покритий зморшками, шкіра на ньому вільна. Лоб не повинен ні видаватися, ні обтяжувати морду. Видатні частини передніх (лобових) кісток виступають, вони широкі, квадратні і високі, розділені глибокою борозною між очима, яка триває до середини чола, вертикально розділяючи голову і простежуючи до верхівки черепа; і стоп і борозна широкі і глибокі.

Морда коротка, покрита зморшками. Зморшка від кута очей до кута рота широка і дуже глибока. Мочка носа і ніздрі великі, широкі й чорні. Мочка іншого кольору (коричневого, ліверні і червоного) вважається пороком. Відстань від внутрішнього кута ока (або від центру стопа між очима) до кінчика носа не повинно перевищувати відстань від кінчика носа до краю нижньої губи. Правильність переходу від чола до морди має перевірити традиційним методом: прикладіть лінійку (при закритій пащі) від підборіддя до чола собаки, лінійка повинна торкнутися носа, тобто точки чола, носа й підборіддя повинні лежати на одній лінії.

Ніздрі великі і широкі, з чітко вираженою вертикальною розділової лінією між ними. Брилі товсті, широкі, відвислі і дуже глибокі, що повністю закривають нижню щелепу з обох сторін. Вони примикають до нижньої губи спереду і майже закривають зуби. Щелепа широка, масивна і квадратна. Нижня щелепа значно видається вперед, порівняно з верхньою щелепою, і спрямована вгору. При погляді спереду різні частини морди повинні поєднуватися один з одним, бути рівномірно збалансованими і симетричними.

Зуби. Широкі і квадратні; шість маленьких різців між іклами в кожному ряду. Ікла розставлені широко один від одного. Зуби великі і масивні, міцні, не видні, поки закрита пащу. А коли видно, то передні на нижній щелепі розташовані в одну лінію і однакові за величиною.

Очі.
Широко і низько поставлені, досить далеко від вух. Очі і перехід знаходяться на одній прямій лінії, під прямим кутом до глибокої зморшці. Широко розставлені, але зовнішні кути знаходяться в межах обриси щік при вигляді спереду. Круглі за формою, помірного розміру. Ні запалі, ні опуклі. За кольором дуже темні, майже чорні. При погляді вперед білок очного яблука майже не видно.

Світлі очі найбільш небажані. Коричнюваті, часто описувана як "слізні плями", найбільш небажана: вона показує, що у собаки неправильний слізний канальний сток, часто з дефектними століттями. Це псує зовнішність собаки і є серйозним недоліком.


Вуха. Високо посаджені, тобто передній край кожного вуха при погляді спереду є продовженням лінії черепа. Вони повинні бути розташовані далеко один від одного, настільки високо поставлені та так далеко від очей, наскільки це можливо. Маленькі, тонкі і еластичні. Найбільш бажані вуха типу "троянда", тобто висячі на хрящі, загнуті у спині, з частково або повністю відкритим слуховим проходом. Найпоширеніша форма вуха - вухо типу "бутон". Це вухо посаджено на хрящі та направлено строго вперед і звисає вниз. При такій формі вух створюється враження, що голова собаки менше, ніж вона є насправді. Однак така форма вух не вважається порочною. Якщо такі вуха маленькі і тонкі, то їх вважають просто не правильно розгорнутими. Ще одна неправильна форма вуха - вухо типу "тюльпан", високо підняті на хрящах. Ця форма вуха є ніби перехідною формою від стоячого вуха до вуха типу "троянда". Вуха англійського бульдога не повинні бути стоячими, їх ні в якому разі не купіруют і не піддають іншим змінам.

Шия. Середньої довжини (переважніше коротка, ніж довга), дуже товста, міцна і сильна. Злегка опукла, з дуже вільною, товстої і зморшкуватою шкірою навколо горла, що утворює підгруддя (2-ий підборіддя) від нижньої щелепи до грудей. Довжина шиї повинна бути гармонійною по відношенню до голови і корпусу собаки. Коротка шия часто асоціюється з дихальними проблемами і псує загальний зовнішній вигляд собаки.

Передній плечовий пояс. Плечі широкі, похилі, дуже потужні і сильні, що створюють враження "прикріплених" до корпусу.

Грудна клітина. Грудна клітка об'ємна, дуже глибока, з округлими ребрами (бочковатая). Грудина добре опущена між плечима і передніми лапами, надаючи собаці широкий, низький, присадкуватий вигляд.

Передні кінцівки. Передні кінцівки дуже міцні і сильні, добре розставлені, м'язисті, прямі, що представляють досить прогнути лінію, але кістки лап великі і прямі, не вигнута, що не криві, короткі по відношенню до задніх кінцівок, але не настільки, щоб задня частина виглядала довгою, щоб не зменшувати активність собаки і таким чином не калічити її. Лікті низько опущені і розташовані широко від ребер. Лапи короткі, прямі й сильні.

Корпус. Грудна клітка широка, з округлими боками, виступаюча (ребра круглі) і дуже глибока. Спина міцна, сильна, дуже широка в плечах і відносно вузька в попереку. Поперек коротка. Відразу за плечима йде невеликий вигин, далі спинний хребет піднімається до попереку, верх якої вище, ніж верх плечей (утворюється арка виїмкою вниз), а потім різкий спуск до хвоста. Така лінія верху є характерною рисою породи (спина коропа). Широкі плечі, вузький таз надають бульдогові грушеподобний вигляд. У той же час все занадто великі форми нагадують сосиску. Живіт помірно підібраний. Він не повинен бути висячим. Груди красиво опущена між передніми лапами.

Пояс задніх кінцівок. Лапи великі і сильні, довші, ніж передні лапи, так, щоб поперек була піднята. Скакальні суглоби виражені, низько опущені; ноги довгі, м'язисті від попереку до коліна, короткі і прямі в нижній частині. Колінні суглоби округлі і трохи розгорнуті назовні, що кілька зближує скакальні суглоби і розгортає лапу назовні.

Лапи. Передні: прямі і в невеликій розмітити, середнього розміру і помірно округлі. Задні: округлі і масивні. Пальці компактні і міцні, добре розділені, сводістие.

Хвіст. Низько посаджений, більш ніж прямий і спрямований вниз. Круглий і в перетині (більш короткий, ніж довгий), товстий біля основи і звужується до кінця. Хвіст піднімається невисоко, тим більше він не повинен підніматися вище лінії спини. Хвіст ні в якому разі не купірується.


Руху. Руху бульдога дуже своєрідні. Хода злегка шаркающая, боком, як би в развалку з боку в бік. Однак рухи повинні бути вільними (природними), енергійними і невимушеними. Хода бульдога - результат статури, помилки в статурі відбиваються на русі. Не повинно бути пов'язаних ходулеобразних рухів через спрямлених колінних суглобів, коров'ячого постава кінцівок, що загрібають рухів при слабких кистях. Хода у бульдога важка і вимушена; бульдог йде короткими, вільними і енергійними кроками, настає, як ніби, тільки навшпиньки. Задні лапи майже не піднімаються, наче собака човгає лапами і йде з висунутим одним плечем (боком). У бульдога з широко поставленими передніми лапами, вузької попереком і помірно довгими задніми лапами особлива хода. Передні лапи прямі - слабкі плечі або вузька грудна клітка - ноги знаходяться під корпусом при погляді на собаку спереду. Хода від стегна - роллінг - Ви можете бачити збоку рух кісток попереку, рух основи хвоста, ритмічне погойдування наліво, коли собака висуває свою праву лапу і ритмічне погойдування наліво, коли бульдог висуває свою праву лапу.

Шерсть. М'яка на дотик, коротка, щільно прилегла і гладка (Не кучерява, що не проволокообразная, без очосів, бахроми).

Окрас. Одноколірний чи ні (smut - тобто корпус одноколірний з чорною маскою або мордою). Суцільний (блискучий і чистий забарвлення), тигровий, рудий різних відтінків, жовто-коричневий, червонувато-жовтий, білий або строкатий (тобто суміш білого і вищезгаданих кольорів). Чорний і печінковий кольору не допустимі, так само, як і чорні плями на світлому фоні. Багато експертів віддають перевагу певним забарвлень, але, як правило, це відбувається тоді, коли в рингу зустрічаються собаки рівні по екстер'єру. Виграшний окрас краще через зовнішньої привабливості.


Розміри.

Пси: 25кг. (55 фунтів).

Суки: 22,7 кг (50 фунтів).

Рекомендацій по висоті немає.


Дискваліфікуючі пороки. Будь-яке відхилення від вище названих пунктів повинне зараховуватися як недолік або порок залежно від ступеня важливості.

Примітка: У псів повинно бути 2 очевидних насінники, які опущені в мошонку.

-------------------------------------------------- ------------------------------
Прохання не плутати «загальний опис» і «стандарт породи». Параметри, яким повинна відповідати виставкова собака, описані в офіційних стандартах кожної конкретної організації, і можуть мати, як незначні, так і значні відмінності.

Категорія: Англійский бульдог | Додав: jeyson (16.04.2013)
Переглядів: 3231 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Партнери
Клуби
Розплідники
МГО "Кінологія" в Полтавській області © 2024